Marzena Sutryk

Nowe przedszkole w Koszalinie, w którym będzie także żłobek, jest już prawie gotowe

W dawnej szkole integracyjnej trwają ostatnie prace tzw. wykończeniowe, teraz czas na wyposażenie obiektu Fot. Radek Koleśnik W dawnej szkole integracyjnej trwają ostatnie prace tzw. wykończeniowe, teraz czas na wyposażenie obiektu
Marzena Sutryk

Do końca czerwca będzie gotowy obiekt po dawnej Szkole Podstawowej Integracyjnej w Koszalinie, który został przebudowany na przedszkole ze żłobkiem. Trwają właśnie odbiory techniczne.

Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania istniejącego budynku Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 21 przy ul. Spasowskiego 14 w Koszalinie na przedszkole i żłobek miejski wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą pochłonęła prawie 9 milionów złotych. Wykonawcą tego zadania jest Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne Kobet z Koszalina.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.