Joanna Krężelewska

Nowe mieszkania w Karlinie. Wiecha na dachu czwartego budynku

Inwestycję w mieszkania komunalne finansowo wspiera lokalny biznes, złotówki płyną też z budżetu państwa - 45 proc. kosztów Fot. Radek Koleśnik Inwestycję w mieszkania komunalne finansowo wspiera lokalny biznes, złotówki płyną też z budżetu państwa - 45 proc. kosztów
Joanna Krężelewska

Wczoraj na osiedlu „Biedronka” w Karlinie świętowano zamknięcie stanu surowego czwartego z ośmiu zaplanowanych w tym miejscu bloków.

Ostatnie gwoździe do krokwi wbili Waldemar Miśko, burmistrz Karlina, Fritz Homann, właściciel firmy Homanit Polska, Ryszard Augustyniak, prezes Karlińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego oraz Leszek Tomczyk, kierownik budowy. Akcja, choć widowiskowa, „gwoździem programu” tym razem nie była. Przyćmiona zostałą przez zapowiedź rozmachu, jaki nabierze inwestycja w osiedle.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Urodzona w dniu, kiedy Polska w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy zremisowała z ZSRR 1:1. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe i las.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.