Marzena Sutryk

Nowe klucze do mieszkań w Koszalinie

Prezydent Koszalina Piotr Jedliński wręczał klucze, a dla tysięcznego lokatora (wylosowanego przez „sierotkę”) miał niespodziankę Fot. Radek Koleśnik Prezydent Koszalina Piotr Jedliński wręczał klucze, a dla tysięcznego lokatora (wylosowanego przez „sierotkę”) miał niespodziankę
Marzena Sutryk

W poniedziałek nowi lokatorzy przekroczyli próg mieszkań w KTBS na os. Unii Europejskiej.

- Co roku oddajemy do użytku nowy budynek Koszalińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego - mówił prezydent Piotr Jedliński.

- Dziś oddajemy do użytku lokatorom 36 mieszkań. Będzie ich teraz dokładnie 1.002. A pamiętam początki, gdy nikt nie wierzył w rozwój; mówiło się, że powstanie jeden, dwa budynki i na tym będzie koniec.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.