Marzena Sutryk

Nowe autobusy MZK Koszalin wyjadą na ulice

Nowe autobusy można było zobaczyć m.in. podczas targów motoryzacyjnych w miniony weekend w Koszalinie Fot. Radek Koleśnik Nowe autobusy można było zobaczyć m.in. podczas targów motoryzacyjnych w miniony weekend w Koszalinie
Marzena Sutryk

Koszalin zyskał siedem nowych autobusów, które zasiliły tabor Miejskiego Zakładu Komunikacji. To dzięki dofinansowaniu z funduszy unijnych.

Te siedem autobusów wyprodukował MAN. Umowa na ich dostarczenie została podpisana wiosną, ale 180 dni - jak już pisaliśmy - było potrzebne na realizację zlecenia. Koszt całości? 5,6 miliona zł, w tym dofinansowanie w ramach ZIT (pod skrótem kryje się projekt regionalny pt. Zintegrowane Inwestycje Terytorialne) to 4,1 mln złotych.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.