Marzena Sutryk

Nowa Rada Kobiet w Koszalinie w akcji - panie rozpoczęły kadencję

Członkinie Rady Kobiet odebrały wczoraj z rąk wiceprezydenta Koszalina Przemysława Krzyżanowskiego akty powołania Fot. Radosław Brzostek Członkinie Rady Kobiet odebrały wczoraj z rąk wiceprezydenta Koszalina Przemysława Krzyżanowskiego akty powołania
Marzena Sutryk

Przewodniczącą została Jolanta Stempowska, a jej zastępczynią - pomysłodawczyni powołania tego rodzaju ciała w mieście - Dorota Chałat. W czwartek po raz pierwszy w nowej kadencji zebrała się Rada Kobiet, działająca przy prezydencie Koszalina.

Koszalińska Rada Kobiet przy prezydencie Koszalina jest organem konsultacyjnym i opiniodawczym, powoływanym właśnie przez prezydenta miasta w drodze zarządzenia. Panie działają społecznie - nie pobierają za zasiadanie w Radzie Kobiet ani złotówki.

Rada Kobiet działa na zasadzie kadencyjności, a kadencja trwa 3 lata.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.