Joanna Boroń

Nowa moda: Las w słoiku albo butelce. Robi się go chwilę. cieszy latami

Nowa moda: Las w słoiku albo butelce.  Robi się go chwilę. cieszy latami
Joanna Boroń

Słój albo inne szklane naczynie, trochę ziemi, kilka roślin - tak niewiele trzeba, by stworzyć sobie kawałek lasu. Taki wniosek płynie z warsztatów zorganizowanych przez Stowarzyszenie SLOW Koszalin.

Las w słoiku to ostatnio bardzo popularne w mediach społecznościo-wych hobby. Nic dziwnego - takie zamknięte w szkle lasy, czy ogrody są piekne, bardzo „fotogeniczne” i - jak się przekonali uczestnicy warsztatów zorganizowanych przez koszalińskie stowarzyszenie SLOW Koszalin - proste do wykonania.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Boroń

Od 2000 roku, w którym zrobiłam dyplom na wydziale prawa poznańskiego uniwersytetu, pracuję w naszych lokalnych mediach - Głosie Koszalińskim oraz jego portalach internetowych, które swoim zasięgiem obejmują teren dawnego województwa koszalińskiego.


Zajmuję się zdrowiem i szeroko rozumianym stylem życia – w tym też kulinariami, które również prywatnie są moją pasją – mam niezłą kolekcję kulinarnych książek, które nie są jedynie ozdobą półek, ale inspiracją do kulinarnych eksperymentów.


Prócz tego w swojej pracy zajmuje się tematami społecznymi, bardzo często zainspirowanymi sygnałami naszych czytelników i internatów. 


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.