Rajmund Wełnic

Nowa galeria handlowa w Szczecinku zamiast targowiska

Wiecha nad powstająca galerią handlową przy szczecineckim deptaku - widok od strony poczty. Centrum ma być zasiedlane w drugiej połowie 2018 roku Fot. Rajmund Wełnic Wiecha nad powstająca galerią handlową przy szczecineckim deptaku - widok od strony poczty. Centrum ma być zasiedlane w drugiej połowie 2018 roku
Rajmund Wełnic

Budowę nowej galerii handlowej w Szczecinku zwieńczyła tradycyjna wiecha. Obiekt powinien ruszyć w lecie 2018 roku i zmienić obraz handlu w mieście.

To oczywiście jeszcze nie koniec prac, bo te przenoszą się do wnętrza. Zawieszenie wiechy to tradycja budowlana. Zwyczajowo świętowano zakończenie ważnego etapu budowy domu, czyli położenie ostatniego elementu konstrukcji dachu.

Na gmachu przy ulicy Bohaterów Warszawy w Szczecinku wiecha właśnie zawisła, co oznacza, że budowa nowej galerii handlowej wkracza w etap prac wykończeniowych. Inwestor zapewnia, że do lata obiekt będzie gotowy i zostanie zasiedlony w trakcie wakacji.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.