Marzena Sutryk

Nieruchomości miejskie na sprzedaż. Jest ruch na rynku i ożywienie w branży budowlanej

Przy ul. Topolowej wstrzymano na razie sprzedaż działek z uwagi na konieczność zbadania gruntu Fot. Radek Koleśnik Przy ul. Topolowej wstrzymano na razie sprzedaż działek z uwagi na konieczność zbadania gruntu
Marzena Sutryk

W 2017 roku koszaliński ratusz zbył w drodze przetargu 38 nieruchomości niezabudowanych. Wpływy wyniosły ok. 8 mln złotych.

W tym roku są planowane większe wpływy, sięgające 10 mln złotych. W minionym roku ratusz sprzedał łącznie prawie 7 hektarów. W tym m. in. trzy działki pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną położone na osiedlu Unii Europejskiej o łącznej powierzchni 3,1824 ha za ok. 3,9 mln zł, a także 14 działek pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położonych u zbiegu ulic Jarzębinowej i Cisowej (jedna działka), pomiędzy ulicami: Topolową i Mirtową (11 działek), w pobliżu ul.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.