Niepełnosprawny Ireneusz M. zginął od kopnięć. Oskarżony: - Sam siebie potępiam! Przepraszam...

Czytaj dalej
Joanna Krężelewska

Niepełnosprawny Ireneusz M. zginął od kopnięć. Oskarżony: - Sam siebie potępiam! Przepraszam...

Joanna Krężelewska

Ciało 48-letniego Ireneusza M. ponad dwa tygodnie leżało zamknięte w drewnianej komórce obok kamienicy przy ul. Dąbrowskiego w Koszalinie. Zginął, bo po pijanemu oddał mocz do łóżka i zmoczył kolegę.

Wczoraj w Sądzie Okręgowym w Koszalinie wyroki skazujące usłyszeli koszalinianie Waldemar W. i Tomasz J. Pierwszy - 11 lat za dwukrotne naruszenie nietykalności cielesnej i pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Drugi - 3 lata za utrudnianie postępowania karnego i zacieranie śladów przestępstwa. Wyroki są nieprawomocne.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.