Jakub Roszkowski

Nieliche towarzystwo burmistrza

Poseł Stefan Romecki (z prawej) i burmistrz Krzysztof Bagiński (w środku), podczas poselskiej konferencji. Z lewej siedzi wójt Manowa Roman Kłosowsk Fot. Fot. archiwum posła romeckiego Poseł Stefan Romecki (z prawej) i burmistrz Krzysztof Bagiński (w środku), podczas poselskiej konferencji. Z lewej siedzi wójt Manowa Roman Kłosowski
Jakub Roszkowski

- Czy to prawda, że burmistrz Białogardu zapisał się do Kukiz 15? - Nie. Zostałem jedynie poproszony przez posła Romeckiego, którego znam od wielu lat, o przedstawienie moje zdania w sprawie wyborów.

Choć ta konferencja miała miejsce już w poniedziałek, dopiero wczoraj stała się sławna, przynajmniej w Białogardzie. Za pośrednictwem internetu białogardzianie otrzymali film ze spotkania posła Stefana Romeckiego z mieszkańcami Koszalina. Poseł Romecki - przypomnijmy - należy do ugrupowania Kukiz 15. Co w tym spotkaniu zaskoczyło mieszkańców Białogardu?

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie pogody, wakacji i biznesu.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.