Joanna Krężelewska

Niebezpieczne miejsce w Koszalinie. Uwaga na zdrowie

Chodnik tuż przy kładce nad Dzierżęcinką między ulicami Batalionów Chłopskich  i Dąbrowskiego. Tu trzeba uważać! Fot. Radek Koleśnik Chodnik tuż przy kładce nad Dzierżęcinką między ulicami Batalionów Chłopskich i Dąbrowskiego. Tu trzeba uważać!
Joanna Krężelewska

Miał być szybki remont, jest za to duży problem. Od kilku tygodni przy kładce nad Dzierżęcinką jest dość niebezpiecznie.

Piechurów i rowerzystów straszy niezabezpieczona dziura. Park nad Dzierżęcinką między ulicami Batalionów Chłopskich i Dąbrowskiego w Koszalinie (w pobliżu schodów, którymi dojść można na stację paliw Shell).

- To chętnie uczęszczane miejsce. Spacerują tu osoby z psami, tędy idą do kościoła, do Sportowej Doliny, nawet do restauracji fast food - poinformowała nas Czytelniczka.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.