Jakub Roszkowski

Nauczyciele z Koszalina z nagrodami. To było ich święto

Łącznie nagrody prezydenta Koszalina odebrało wczoraj 55 nauczycieli ze szkół i przedszkoli miejskich Fot. Radek Koleśnik Łącznie nagrody prezydenta Koszalina odebrało wczoraj 55 nauczycieli ze szkół i przedszkoli miejskich
Jakub Roszkowski

2.700 złotych brutto - tyle wyniosła tegoroczna nagroda prezydenta dla wybranych nauczycieli z Koszalina. Nagrody wręczano w całym kraju.

Tegoroczny Dzień Nauczyciela wypada w sobotę, więc w samorządach w regionie niektórzy świętowali już wczoraj, inni będą świętować dziś, a jeszcze inni dopiero w poniedziałek.

Wszędzie jednak wręczane są nagrody finansowe: od dyrektorów dla nauczycieli oraz od wójtów, burmistrzów lub prezydentów dla nauczycieli i dyrektorów.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.