Marzena Sutryk

Najnowszy raport płacowy. Wzrost wynosi aż 13%

O raporcie mówił Robert Bodendorf, prezes ZZPP i Monika Foremna - Pilarska z Politechniki Koszalińskiej Fot. Radosław Brzostek O raporcie mówił Robert Bodendorf, prezes ZZPP i Monika Foremna - Pilarska z Politechniki Koszalińskiej
Marzena Sutryk

Wczoraj w Koszalinie przedstawiono najnowszy raport płacowy dla kraju. ZPP przekonuje, że ma pomysł na uzdrowienie naszych kieszeni; proponuje zmianę systemu podatkowego.

Raport przygotował Związek Przedsiębiorców i Pracodawców - organizacja, która ma też swoje przedstawicielstwo w naszym województwie - reprezentuje je koszaliński przedsiębiorca Robert Bodendorf, który jest prezesem Zachodniopomorskiego ZPP. I to właśnie on omawiał wczoraj dane gospodarcze przy udziale Moniki Foremnej-Pilarskiej, doktor nauk ekonomicznych, zastępcy dyrektora ds. studenckich w Instytucie Ekonomii i Zarządzania Politechniki Koszalińskiej.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.