Artur Drożdżak

Nagrania z komórki dowodem, że dwaj bracia wykorzystali 14-latkę

Przyszedł czas zapłaty za narkotyki - rzucił do dziewczyny Alan S. Gdy odparła, że nie ma pieniędzy zażądał, by za amfetaminę zapłaciła w inny spo Fot. 123rf Przyszedł czas zapłaty za narkotyki - rzucił do dziewczyny Alan S. Gdy odparła, że nie ma pieniędzy zażądał, by za amfetaminę zapłaciła w inny sposób
Artur Drożdżak

Matka Iwony poszła do gimnazjum. Pedagog nie wezwała jej na rozmowę, ale by pokazać nagranie jakie przesyłają sobie uczniowie. Na filmiku było widać, że 14-latka uprawia seks z chłopakiem. Kobieta rozpoznała córkę i doznała szoku.

O tym, że takie nagranie istnieje w szkole huczało. Szybko okazało się, że jest też drugi, dłuższy 26 sekundowy filmik, którego bohaterką również była Iwona. Uczniowie z tego powodu dokuczali jej na przerwach, poniżali ją i wykonywali charakterystyczne gesty, na widok których 14-latka reagowała bardzo emocjonalnie i zamykała się w szkolnej toalecie. Nauczycieli widzieli, że dziewczyna wychodziła z niej z płaczem, ale nie chciała im zdradzić powodu.

Nagranie wśród uczniów

O nagraniu pierwsza dowiedziała się pani pedagog i zdobyła je od rodzica jednego z uczniów. Słyszała też plotki, że dziewczyna z nagrania zrobiła to za papierosy i narkotyki. Pedagog powiadomiła wychowawcę klasy Iwony i dyrektora. Oni zdecydowali, by filmik zaprezentować matce.

Czytaj więcej:

- szokujące szczegóły sprawy;

- ustalenia biegłych psychiatrów dotyczące sprawcy.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Artur Drożdżak

Dziennikarz zajmujący się sprawami sądowymi i prawnymi specjalizujący się w zagadnieniach karnych. Częsty uczestnik rozpraw w sądach na terenie całej Małopolski, głównie w Krakowie, Tarnowie i Nowym Sączu. Były wykładowca dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Pedagogicznym i Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.