Nadciąga zimowy sen. Co słychać na placu budowy obwodnicy Szczecinka?

Czytaj dalej
Fot. Rajmund Wełnic
Rajmund Wełnic

Nadciąga zimowy sen. Co słychać na placu budowy obwodnicy Szczecinka?

Rajmund Wełnic

Sprawdzamy, co u progu zimy dzieje się na placu budowy obwodnicy Szczecinka. I zastanawiamy się, czy boom w branży budowlanej nie wyjdzie tej inwestycji na złe.

Jak już informowaliśmy, budowa 12-kilometrowego obejścia Szczecinka w ciągu drogi krajowej nr 11 ma spory poślizg, który drogowcy tłumaczą niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi i problemem z wywłaszczeniem jednej z działek. Obwodnica miała być gotowa na wiosnę 2019 roku, ale Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad już zgodziła się przedłużyć ten termin do końca sierpnia.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.