Rajmund Wełnic

Na wielkiej budowie obwodnicy Szczecinka jest już jesień

Rejon ulicy Leśnej, tu niedawno uruchomiono krótszy objazd dla Żółtnicy czy Czarnoboru Fot. Rajmund Wełnic Rejon ulicy Leśnej, tu niedawno uruchomiono krótszy objazd dla Żółtnicy czy Czarnoboru
Rajmund Wełnic

Nasz raport z budowy obwodnicy Szczecinka na drodze krajowej nr 11. Lato sprzyja robotom, ale kilkumiesięcznego opóźnienia nie da się nadrobić. O przesunięciu terminu oddania do użytku obwodnicy Szczecinka już informowaliśmy.

Zamiast w kwietniu 2019 roku, pojedziemy nią najwcześniej w sierpniu. Drogowcy opóźnienie tłumaczą „niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi panującymi w ubiegłym roku oraz brakiem dostępu do działki mieszkalnej zlokalizowanej w pasie budowanej obwodnicy”.

Opóźnienie może ulec zmianie?

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.