Iwona Marciniak

Na ul. Armii Krajowej w Kołobrzegu chcą zbudować rondo. Pomysł poddali konsultacjom

W poniedziałek, na Skwerze Pionierów przy pomniku Marszałka zebrali się mieszkańcy, urzędnicy i prezydent Anna Mieczkowska (z prawej). Debatowali nad Fot. Michał Świderski W poniedziałek, na Skwerze Pionierów przy pomniku Marszałka zebrali się mieszkańcy, urzędnicy i prezydent Anna Mieczkowska (z prawej). Debatowali nad projektem przebudowy
Iwona Marciniak

Na początku tygodnia prezydent Anna Mieczkowska i Janusz Strucki, szef wydziału inwestycji w magistracie, konsultowali z mieszkańcami plan przebudowy ul. Armii Krajowej.

Ul. Armii Krajowej przecina centrum, prowadząc od gmachu poczty, aż do kołobrzeskiego ratusza. Jej odcinek od krzyżówki z ul. Łopuskiego do Placu Ratuszowego, z dużym prawdopodobieństwem stanie się kiedyś (gdy miasto doczeka się wystarczajacej liczby buforowych parkingów) centralnie położonym deptakiem .

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.