Marzena Sutryk

Na liście przetargów brak Koszalina, ale dworzec będzie

W Koszalinie trwa zbiórka podpisów prowadzona przez Społeczny Komitet (koordynuje ją Tomasz Bernacki, radny miejski PO); akcja popiera budowę nowego Fot. Radosław Brzostek W Koszalinie trwa zbiórka podpisów prowadzona przez Społeczny Komitet (koordynuje ją Tomasz Bernacki, radny miejski PO); akcja popiera budowę nowego dworca PKP
Marzena Sutryk

PKP S.A. ogłosiły przetarg na projekty i budowę 20 dworców kolejowych tzw. modułowych, czy jak kto woli - systemowych. Na liście nie ma Koszalina, ale jak usłyszeliśmy - to wcale nie oznacza, że miasto nie zyska nowego obiektu.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.