Marzena Sutryk

MZK w Koszalinie. Uczniowie podstawówek i gimnazjów pojadą za darmo

Od września z darmowych kursów  będą korzystać uczniowie podstawówek i gimnazjów; darmowe bilety dla starszych - PO obiecała wpisać w program wyborczy Fot. Radek Koleśnik Od września z darmowych kursów będą korzystać uczniowie podstawówek i gimnazjów; darmowe bilety dla starszych - PO obiecała wpisać w program wyborczy do realizacji w nowej kadencji
Marzena Sutryk

- Wracamy do zapowiedzi z początku roku, która była szeroko omówiona z radnymi Platformy Obywatelskiej - mianowicie od września chcemy wprowadzić darmowe przejazdy MZK dl a uczniów szkół podstawowych i gimnazjów - ogłosił wczoraj prezydent Koszalina Piotr Jedliński.

Darmowe kursy MZK będą wprowadzone w ramach pilotażu na razie na rok, od września do czerwca. I co ważne - dotyczą one wyłącznie uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych mieszkających w Koszalinie.

- Bo to mieszkańcy Koszalina tworzą budżet miasta - mówi prezydent.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.