Rafał Nagórski

Mundial 2018. Koszalin będzie miał strefę kibica

Mecze przed koszalińskim ratuszem można było oglądać podczas Euro 2016. W trakcie mundialu również zobaczymy tu wszystkie spotkania. Fot. Radek Koleśnik Mecze przed koszalińskim ratuszem można było oglądać podczas Euro 2016. W trakcie mundialu również zobaczymy tu wszystkie spotkania.
Rafał Nagórski

Wszystkie mecze mistrzostw na dużym ekranie na Rynku Staromiejskim w Koszalinie.

Decyzja o stworzeniu miejsca do wspólnego oglądania piłkarskich mistrzostw świata już zapadła. 

 

- Wzorem roku 2016 planujemy zorganizować na Rynku Staromiejskim miejsce, gdzie mieszkańcy będą mogli wspólnie kibicować naszej reprezentacji. Za organizację odpowiadać będzie Zarząd Obiektów Sportowych, a z jego ramienia ekipa Hali Widowiskowo-Sportowej oraz pracownicy wydziału komunikacji społecznej i promocji urzędu miejskiego - mówi Piotr Jedliński, prezydent Koszalina. 

 

Organizatorzy chcą uniknąć zamieszania, jakie miało miejsce przed Euro 2016, gdy okazało się, że komercyjna telewizja zażądała dużych opłat za pokazywanie mistrzostw w specjalnych strefach. Wówczas trzeba było grodzić miejsce dla ściśle ustalonej liczby osób i obniżać w ten sposób koszty licencji. W tym roku ma być inaczej, bo posiadająca prawa do transmisji Telewizja Polska nie stawia wygórowanych warunków i liczy na to, że stref powstanie jak najwięcej. 

 

Strefa kibica w Koszalinie. Mieszkańcy wspierali reprezentację Polski [wideo, zdjęcia]

Pozostało jeszcze 96% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rafał Nagórski

Pracę w dziennikarstwie zaczynałem w 2001 roku jako student… ekonomii. Kiedyś były specjalizacje tematyczne, dzisiaj ich już nie ma. Pracuję jako dziennikarz, redaktor, czasem jako wydawca. Pasja numer jeden to sport. Niemal wszystkie dyscypliny, ale z piłką nożną na pierwszym miejscu. Pasja numer dwa to podróże, przede wszystkim górskie wyprawy. W wolnym czasie próbuję zadbać o dobrą formę fizyczną.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.