Szymon Cieślak

Motocykle i szczytny cel. Oddaliśmy ponad 30 litrów krwi

Stanowiska do poboru były dostępne  w krwiobusie, jak i w świetlicy żnińskich wodniaków. Fot. Szymon Cieślak Stanowiska do poboru były dostępne w krwiobusie, jak i w świetlicy żnińskich wodniaków.
Szymon Cieślak

Nad jeziorem Małym kluby motocyklowe 2nd Face Żnin i Barcin zorganizowały imprezę „Motoserce - motocykliści dzieciom”.

Do Żnina przyjechało kilkudziesięciu miłośników jednośladów. Były gry i zabawy. Ratownicy z pałuckiego WOPR zapraszali na przejażdżki motorówkami. Na scenie wystąpili tancerze hip-hopowi z grupy „Rockin Style Crew”, jak i muzycy z rodzimej grupy „Sierżant Baker”.

Krwią z potrzebującymi podzieliło się 67 osób. Zebrano ponad 30 litrów tego bezcennego płynu.

- Mieliśmy obawy co do pogody. Na początku płatała figle, ale było dobrze. Jesteśmy zadowoleni. Mam nadzieję, że „Motoserce” będzie cykliczną imprezą - oświadczył Damian Szturemski, prezydent klubu 2nd Face.

Stanowiska do poboru były dostępne  w krwiobusie, jak i w świetlicy żnińskich wodniaków.
Szymon Cieślak W Żninie „Motoserce” zorganizowano po razie pierwszy. Wcześniej - trzy razy - akcja ta odbywała się w Barcinie.
Szymon Cieślak

Pracuję w Żninie. Zajmuję się przede wszystkim tematyką z terenu powiatu żnińskiego. Głównie robię zdjęcia. Publikuję na portalu znin.naszemiasto.pl oraz pomorska.pl. Moje publikacje można śledzić także w Gazecie Pomorskiej.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.