Wojciech Kulig

MOPS w Darłowie. Nie ma oszustwa, jest ostrzeżenie

Waldemar Wieczorek, kierownik MOPS Darłowo: Ostrzeżenie pozostanie na naszej stronie internetowej Fot. MOPS Darłowo Waldemar Wieczorek, kierownik MOPS Darłowo: Ostrzeżenie pozostanie na naszej stronie internetowej
Wojciech Kulig

Nie doszło do oszustwa, ale komunikat ku przestrodze został zamieszczony. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Darłowie otrzymał informacje, że pewna prywatna firma działa rzekomo na rzecz pracowników MOPS-u. Okazało się, że doszło do pomyłki.

Jak poinformowało nas w ubiegłym tygodniu kierownictwo MOPS-u w Darłowie, działania firmy miały polegać na zbieraniu pieniędzy na materiały edukacyjne dla darłowskiego ośrodka pomocy społecznej.

- To wygląda tak, że oszuści wyszukują najpierw miejscowe firmy, do których wysyłają faktury. Tam jest podany numer konta bankowego, na który trzeba przelać określoną kwotę pieniędzy. Zawarta jest też informacja, że pieniądze są na rzecz MOPS-u w Darłowie - mówił nam jeszcze tydzień temu Waldemar Wieczorek, kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Darłowie.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Wojciech Kulig

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.