Irena Boguszewska

Młodzi duchem, czyli teatralna przygoda dla seniorów

Członkowie grupy teatralnej spotykają się na zajęciach raz w tygodniu w auli Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Bobolicach Fot. Monika Gołucka Członkowie grupy teatralnej spotykają się na zajęciach raz w tygodniu w auli Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Bobolicach
Irena Boguszewska

W Bobolicach powstała grupa teatralna dla seniorów. Nosi nazwę „Młodzi duchem”. Daje ludziom, którzy zakończyli karierę zawodową, wychowali dzieci i mają teraz więcej czasu dla siebie, możliwość przeżycia teatralnej przygody oraz sprawdzenia się w roli aktora, reżysera, scenarzysty itd.

Warsztaty rozpoczęły się w maju i potrwają do końca tego roku. Są przeznaczone dla seniorów, a dokładnie dla osób, które ukończyły sześćdziesiąt lat.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w auli Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Bobolicach. Prowadzi je Monika Gołucka w ramach projektu pt. „Oswoić starość -rozwój działalności klubów seniora na terenie gminy Bobolice”. Ten współfinansowany jest przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020-edycja 2019.

Pozostało jeszcze 55% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Irena Boguszewska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.