Marzena Sutryk

Milionowy klient aquaparku w Koszalinie: Należało mi się! - cieszył się

Pan Jacek (w środku) w towarzystwie Moniki Tkaczyk, prezes Zarządu Obiektów Sportowych w Koszalinie, oraz prezydenta Koszalina Piotra Jedlińskiego Fot. Radek Koleśnik Pan Jacek (w środku) w towarzystwie Moniki Tkaczyk, prezes Zarządu Obiektów Sportowych w Koszalinie, oraz prezydenta Koszalina Piotra Jedlińskiego
Marzena Sutryk

Poniedziałek był szczególnym dniem w Parku Wodnym w Koszalinie. Licznik przy kasie wskazał milionowego klienta. Był nim 74-letni Jacek Tomczyk z Koszalina.

Pan Jacek był mocno zaskoczony i ucieszony niespodzianką. Czekał na niego bowiem upominek oraz karnet rodzinny umożliwiający wstęp do aquaparku (wersja VIP na trzy miesiące) . - Należało mi się! - śmiał się. - Bo jestem tu aż trzy razy w tygodniu, regularnie. Warunki są doskonałe. Oczywiście chętnie skorzystam z karnetu.

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.