Mieszkaniec Stalowej Woli obejrzał na filmie, jak złodzieje kradną mu rowery

Czytaj dalej
Marlena Bogdan

Mieszkaniec Stalowej Woli obejrzał na filmie, jak złodzieje kradną mu rowery

Marlena Bogdan

Mieszkaniec Stalowej Woli obejrzał na filmie jak dwóch nieznanych sprawców, kradnie rower jemu i jego żonie. Jeden odnalazł... na ukraińskim serwisie ogłoszeniowym.

Od pana Pawła, mieszkańca Stalowej Woli dostaliśmy film z monitoringu, na którym widać jak dwaj mężczyźni kradną jemu i jego żonie rowery.

– Nagrania pochodzą z kamer, które zamontowane są przed klatką schodową i na samej klatce schodowej w bloku – tłumaczy Paweł.

Na filmie widać dwóch mężczyzn. Jest tuż przed północą, gdy pierwszy raz wchodzą do klatki w bloku, w którym mieszka Paweł. Kilka sekund zajmuje im otwarcie zamka drzwi wejściowych do bloku. W bloku jest domofon. Obchodzą piętra i wychodzą. Film pokazuje jak przechodzą pod kamerami. Jeden z nich nawet nie zadaje sobie trudu, żeby w kamerę nie patrzeć. Drugi uważa, żeby głowę mieć pochyloną nisko. Wracają około 1 w nocy. Tym razem obaj uważają, żeby kamera nie zarejestrowała ich twarzy. I tym razem wynoszą z klatki dwa rowery. Pana Pawła i jego żony.

– Wygląda to tak, jakby najpierw się rozglądali, a potem wrócili po konkretne rzeczy – tłumaczy nasz Czytelnik. – Film udostępniłem policji a rower żony odnaleźliśmy na ukraińskim serwisie ogłoszeniowym. Można go kupić za połowę jego ceny. Czekam kiedy mój pojawi się na podobnym portalu.

– dodaje.

Tylko w tym roku w powiecie stalowowolskim skradziony już 13 jednośladów. Dla porównania w Mielcu znikły cztery, a w Jarosławiu ani jeden. Na Podkarpaciu w sumie 25.

W dalszej części artykułu przeczytasz jak sprawę komentuje policja.

Pozostało jeszcze 54% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marlena Bogdan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.