Marzena Sutryk

Mieszkańcy protestują: nie chcą na osiedlu wielopoziomowego parkingu

- Nie chcemy bunkra przed naszymi oknami. Taki parking oznacza smród przez cały dzień. Jakim prawem chcą tu nam coś takiego wybudować? - denerwowali Fot. Radek Koleśnik - Nie chcemy bunkra przed naszymi oknami. Taki parking oznacza smród przez cały dzień. Jakim prawem chcą tu nam coś takiego wybudować? - denerwowali się wczoraj mieszkańcy
Marzena Sutryk

Wczoraj rano nieliczna grupa mieszkańców rejonu ul. Akademickiej - Staszica przyszła protestować. Nie chcą bowiem przed oknami parkingu wielopoziomowego.

Parking, o którym mowa, został zaproponowany przez miasto na placu przy ul. Akademickiej, niedaleko Galerii Emka. Pomysł ten znalazł się w projekcie zmian w planie zagospodarowania. I od początku budzi ogromne emocje wśród mieszkańców. Przypomnijmy, w koszalińskim ratuszu odbyło się w styczniu otwarte spotkanie z mieszkańcami.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.