Rajmund Wełnic

Mieszkańcy Ostropola koło Barwic taplają się w błocie i mają już tego serdecznie dosyć

Już pierwszy rzut oka na stan gminnej drogi do posesji od numeru 1 do 13 w Ostropolu nie pozostawia złudzeń, że można tędy przejechać. Już pierwszy rzut oka na stan gminnej drogi do posesji od numeru 1 do 13 w Ostropolu nie pozostawia złudzeń, że można tędy przejechać.
Rajmund Wełnic

Dwukilometrowy dojazd do kilkunastu posesji we wsi Ostropole koło Barwic nie zasługuje na miano drogi. To istne grzęzawisko.

Już pierwszy rzut oka na stan gminnej drogi do posesji od numeru 1 do 13 w Ostropolu nie pozostawia złudzeń, że można tędy przejechać. Potrzebny jest raczej pojazd gąsienicowy lub amfibia. Droga ta bowiem - zwłaszcza o tej porze roku - zamienia się w grzęzawisko. To jedno wielkie bagno, błotna kałuża i tor przeszkód.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.