Iwona Marciniak

Mieszkańcy Niekanina: czujemy się oszukani, bo tego masztu miało nie być

Mieszkańcy Niekanina: czujemy się oszukani, bo tego masztu miało nie być
Iwona Marciniak

Gdy już wydawało się, że przy pomocy samorządu gminy Kołobrzeg udało się pogodzić interesy mieszkańców osiedla domów jednorodzinnych w Niekaninie i operatora sieci komórkowej, okazuje się, że sprawa i gorące emocje wokół niej wracają. Zawieszony protest wznowiono, bo wygląda na to, że inwestor nie rezygnuje z zabiegów o pierwotną, niechcianą przez mieszkańców lokalizację swojego masztu.

O proteście mieszkańców Niekanina pisaliśmy wielokrotnie. Przypomnijmy, w październiku ubiegłego roku mieszkańcy podkołobrzeskiego Niekanina zorientowali się, że na jednej z sąsiadujących z nimi, prywatnych działek, ma stanąć maszt z przekaźnikiem telefonii komórkowej. O tym, że ich sąsiad, prowadzący w ich wiosce hurtownię, wydzierżawił swój teren telefonii, przekonali się dopiero wtedy, gdy inwestor rozpoczął montaż tymczasowego masztu (docelowy, znacznie wyższy, miał stanąć na tej samej działce po załatwieniu znacznie bardziej czasochłonnych procedur).

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem. Informuję o tym co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl oraz papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego i piątkowym Głosie Kołobrzegu.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.