Mieszkańcy chcą fotoradaru. Rozebrany z folii ma być straszakiem

Czytaj dalej
Fot. Radek Koleśnik
Joanna Krężelewska

Mieszkańcy chcą fotoradaru. Rozebrany z folii ma być straszakiem

Joanna Krężelewska

Wypadek i 14 kolizji w ubiegłym roku. 140 zdarzeń drogowych przez cztery ostatnie lata. Czy to wystarczy, by uznać miejsce za niebezpieczne? Mieszkańcy i samorządowcy nie mają wątpliwości, że tak. Inaczej niż specjaliści od dróg...

Ulica Łużycka w Sianowie znajduje się w ciągu drogi krajowej nr 6. Przy wyjeździe z miasta w kierunku Sławna, na wysokości komisariatu, tuż przed przejściem dla pieszych stał fotoradar. Przez kierowców urządzenie znienawidzone, jednak z punktu widzenia pieszych często na wagę zdrowia i życia, a przynajmniej... bezpiecznego przejścia na drugą stronę ulicy.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.