Mi Bella Salon Urody by Ewelina Da Silva de Oliveira

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Mi Bella Salon Urody by Ewelina Da Silva de Oliveira

Materiał informacyjny

Mi Bella Salon Urody to salon o charakterze Day Spa. U nas zrelaksujesz się przy kieliszku prosseco, a zespół profesjonalistów zadba o Twój wygląd i samopoczucie. W ofercie salonu znajdziemy zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, masaże, zabiegi modelujące sylwetkę, stylizację paznokci, rzęs i oprawy oka oraz makijaż. Pracujemy na najwyżej jakości produktach oraz urządzeniach. Cały salon jest ulokowany w kameralnej dzielnicy Gdyni - Leszynki przy mało ruchliwej ulicy abyś mógł odpocząć od miejskiego zgiełku. Wnętrze salonu zostało zaprojektowane harmonijnie - gra kolorów i świateł odgrywają tutaj główną rolę. Wszystko po to by zmiękczyć linię i wprowadzić pozytywną energię i spokój do pomieszczeń. Całokształt daje nam dawkę relaksu i piękny wygląd w jednym miejscu.

Pracujemy na kosmetykach profesjonalnych Marki Thalgo Oraz Purles. Są to kosmetyki do twarzy oraz ciała. Najlepsza jakość usług i rewelacyjne efekty zabiegów widoczne gołym okiem. Stylistki paznokci z niebywałą starannością dbają o dłonie i paznokcie naszych klientek.

Dlaczego Mi Bella?

Wiąże się to z tym, że klimat latino jest bliski mojemu sercu , ze względu na pochodzenie mojego męża – Marcusa Da Silva de Oliveira , piłkarza gdyńskiego klubu Arka Gdynia. Nazwa ta przypadła mi do gustu oznacza w języku polskim ,, moją piękność’’. Skierowane jest to do wszystkich osób odwiedzających Salon. Korzystając z zabiegów w Mi Bella dbasz o swoje piękno , ciało oraz duszę.

6 lat temu zaczynając swoją przygodę z kosmetyką i wizażem wiedziałam , że moim celem jest otworzenie własnego gabinetu urody. Sumiennie dążyłam do spełnienia największego marzenia. Mi Bella traktuję jak swoje trzecie dziecko, dlatego prężnie rozwijam swoją działalność , poszerzam zakres usług, wszystko z największą dbałością o potrzeby klienta.

Zapraszamy!

Adres:
Ul. Działowskiego 27
81-202 Gdynia

Tel.: 509 250 838
E-mail: mibella.gdynia@gmail.com

www.mibellagdynia.pl
https://www.instagram.com/mibellasalonurody/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100069683869295

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.