Marina Royale w Darłowie rośnie zgodnie z planem

Czytaj dalej
Rafał Nagórski

Marina Royale w Darłowie rośnie zgodnie z planem

Rafał Nagórski

Niedawno zawisła wiecha na pierwszym z trzech budynków kompleksu Marina Royale w Darłowie. Apartamenty będą gotowe w 2018 r.

Budowa pierwszego apartamentowca o nazwie Palazz’eau ruszyła w połowie 2015 roku.

- Dziś potężny etap mamy już za sobą. Budynek prawie pod dachem: dwupoziomowa hala garażowa i sześć pięter oraz kondygnacja techniczna gotowe - informuje Dorota Kotarska ze spółki POC Partners Polska zajmującej się inwestycją. Apartamenty wykończone pod klucz - w dwóch stylach do wyboru: klasycznym lub nowoczesnym - będą gotowe w połowie 2018 roku.

Łącznie kompleks Marina Royale ma składać się z trzech obiektów. Budynek Palazz’eau jest najbardziej wysunięty na północny - wschód. Z okien wszystkich apartamentów widać morze.

Kolejny w planach Aqua Marine - będzie uzupełnieniem infrastruktury miasta: tu powstanie w części hotel, będzie strefa SPA&Welness, pojawią się nowe lokale usługowe i restauracje.

Cała inwestycja planowana jest na 8-10 lat. Sprzedaż apartamentów przewyższyła już poziom 60 proc. - informuje inwestor. Cena najtańszych apartamentów oscyluje wokół 370 tysięcy złotych, najdroższe i największe osiągają cenę blisko 2 milionów złotych.

Rafał Nagórski

Pracę w dziennikarstwie zaczynałem w 2001 roku jako student… ekonomii. Kiedyś były specjalizacje tematyczne, dzisiaj ich już nie ma. Pracuję jako dziennikarz, redaktor, czasem jako wydawca. Pasja numer jeden to sport. Niemal wszystkie dyscypliny, ale z piłką nożną na pierwszym miejscu. Pasja numer dwa to podróże, przede wszystkim górskie wyprawy. W wolnym czasie próbuję zadbać o dobrą formę fizyczną.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.