Joanna Krężelewska

Manifest artystyczny wykładowców. W całym kraju mówią: „jesteśmy!”

Wystawę można oglądać w sali E5 w kampusie Politechniki Koszalińskiej przy ulicy Racławickiej 15-17 w godz. 7.30-15.30.  Wstęp na nią jest darmowy. Będzie Fot. Radek Koleśnik Wystawę można oglądać w sali E5 w kampusie Politechniki Koszalińskiej przy ulicy Racławickiej 15-17 w godz. 7.30-15.30. Wstęp na nią jest darmowy. Będzie też czynna w Noc Muzeów
Joanna Krężelewska

Na co dzień kształcą studentów, otwierają ich na sztukę, uczą komunikacji wizualnej. Od czwartku na wystawie „Przestrzeń otwarta” można oglądać prace nauczycieli akademickich Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej.

Swoje dzieła prezentują wszyscy pracownicy naukowo-dydaktyczni, ale też dydaktycy, którzy realizują się artystycznie. Wśród autorów są m.in. Monika Madej, Sara Betkier, Marek Owsian, Paulina Minkowska, Monika Zawierowska-Łozińska. Fotografie, tkaniny, obrazy, obiekty, rzeźby, ceramika, prace użytkowe - ich tematy są różnorodne. Są wykonane różną techniką i niosą różne przesłanie.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.