Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Grażyna Ostropolska

Ona: Chciał mnie zarazić wirusem HIV. On: Moja żona to manipulantka. Rozwodowa awantura z dzieckiem w tle

Ona: Chciał mnie zarazić wirusem HIV. On: Moja żona to manipulantka. Rozwodowa awantura z dzieckiem w tle Fot. Fot. 123RF
Grażyna Ostropolska

On jest lekarzem, ona prawniczką. Ona oskarża ojca dziecka o to, że zamierzał je zarazić wirusem HIV lub HCV, wyniesionym ze szpitala bądź... sprzedać noworodka za 50 tys. zł bezdzietnej parze. Pisze na niego skargi do przełożonych i do izby lekarskiej. On próbuje dowieść, że jego była żona to manipulantka i kobieta niezrównoważona; krzywdzi dziecko, a nadto ukrywa swoje dochody, by wyłudzić od niego wysokie alimenty.

Ich związek to nieustająca burza emocji. Z piorunami, które najmocniej uderzają w małe dziecko: pięcioletnią Amelkę, która przyszła na świat, gdy rodzice nie byli już parą. - Sześć tygodni po rozwodzie była żona stwierdziła, że wnosząc pozew, popełniła błąd. Wyjechaliśmy w góry, na wspólny urlop, a dwa miesiące później, w walentynki Magda pokazała mi ciążowy test. Zapytałem: to teraz ponowny ślub? - wspomina Witold. Powtórki ze ślubu nie było, pojawił się za to plan wspólnego zamieszkania w do-mu z ogrodem. - Kupiłem i wyremontowałem tę nieruchomość za własne pieniądze - podkreśla Witold. Pieniądze odgrywały w ich związku ważną rolę. Kiedy Magda parła do sformalizowania ich kilkuletniej znajomości, on postawił warunek: intercyza! Miał już własnościowe, komfortowo urządzone mieszkanie i jako lekarz specjalista z długoletnim stażem świetnie zarabiał.

Po dwóch tygodniach chciał małżeństwo z Magdą unieważnić, powołując się na błędne oświadczenie woli.

- Była żona nie poinformowała mnie, że przed ślubem kupiła sobie mieszkanie, zaciągając duży kredyt. A po ślubie nie chciała się do mnie przeprowadzić - tłumaczy Witold.

Remontowałem dom, miał być gotowy na przyjęcie dziecka po porodzie, a była żona mi doradzała, jak go urządzić. Tak było do 8 miesiąca ciąży, bo wtedy Magda zerwała ze mną kontakt

Przeczytaj dalszą część artykułu.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Grażyna Ostropolska

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Wakacje 50% taniej!

Wakacje 50% taniej!

43,50 87,00

Zabierz ze sobą prenumeratę cyfrową na wakacje! Głos Koszaliński online oraz w wersji PDF na 90 dni 50% taniej! Tylko do 3 lipca!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.