Iwona Marciniak

Liceum formalnie przejmuje sale wygaszanego gimnazjum

Akt notarialny przekazania pomieszczeń wygaszanego gimnazjum podpisała przekazująca je prezydent Anna Mieczkowska i reprezentujący nowego właściciela Fot. Facebook Akt notarialny przekazania pomieszczeń wygaszanego gimnazjum podpisała przekazująca je prezydent Anna Mieczkowska i reprezentujący nowego właściciela starosta Tomasz Tamborski
Iwona Marciniak

Pomieszczenia po Zespole Szkół nr 2 i wchodzącym w jego skład, wygaszanym Gimnazjum nr 2 w Kołobrzegu, zajmą licealiści z I LO im. M. Kopernika.

Symboliczny klucz już trafił w ręce dyrektora LO Józefa Skorupińskiego. Chwilę wcześniej, na mocy aktu notarialnego, Urząd Miasta przekazał zajmowane przez Gimnazjum skrzydło szkoły, kołobrzeskiemu Starostwu Powiatowemu. Pod dokumentem podpisali się prezydent Anna Mieczkowska i starosta Tomasz Tamborski.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem. Informuję o tym co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl oraz papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego i piątkowym Głosie Kołobrzegu.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.