Marzena Sutryk

Liceum, a może technikum? Ruszył nabór do szkół ponadgimnazjalnych w Koszalinie

Dzień otwarty w szkołach ponadgimnazjalnych to świetna okazja - także dla rodziców - by poznać miejsce, w którym uczeń chce się kształcić; tu akurat Fot. RADEK KOLEŚNIK Dzień otwarty w szkołach ponadgimnazjalnych to świetna okazja - także dla rodziców - by poznać miejsce, w którym uczeń chce się kształcić; tu akurat - dzień otwarty w I LO w Koszalinie
Marzena Sutryk

W środę w południe rozpoczął się nabór do koszalińskich szkół ponadgimnazjalnych. Na uczniów czeka ponad 1.300 miejsc w 49 oddziałach w 18 placówkach.

Rekrutacja potrwa do 19 czerwca do godziny 15. Nie jest to już nowością, że jest ona prowadzona elektronicznie. W praktyce pierwszym krokiem jest więc zarejestrowanie się w serwisie internetowym na stronie: portal.eduportal.koszalin.pl (zakładka: nabór dla szkół ponadgimnazjalnych). Tam należy wypełnić podanie, wydrukować je i do 19 czerwca dostarczyć wraz z załącznikami do szkoły tzw. pierwszego wyboru.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.