Jakub Roszkowski

Lekarze murem za kolegami ze szpitala w Białogardzie

Protest antyszczepionkowców podczas rozprawy w sądzie w Białogardzie. Sąd zadecydował wtedy o cofnięciu kuratora dla dziecka i zaniechaniu dlaczego ograniczania Fot. Radek Koleśnik Protest antyszczepionkowców podczas rozprawy w sądzie w Białogardzie. Sąd zadecydował wtedy o cofnięciu kuratora dla dziecka i zaniechaniu dlaczego ograniczania praw rodzicielskich
Jakub Roszkowski

W sprawie antyszczepionkowców lekarze ze Szczecina wsparli lekarzy ze szpitala w Białogardzie. Niewykluczone też, że pojawi się kontrpozew za pomówienia i szerzenie fałszywych informacji.

Sprawa dziecka, zabranego przez rodziców ze szpitala w Białogardzie, ponieważ nie chcieli zgodzić się na podstawowe, standardowe czynności medyczne związane z porodem, nie chcieli też, by dziecko zostało zaszczepione, wciąż nie schodzi z głównych stron gazet, portali internetowych i telewizyjnych programów informacyjnych.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.