Jacek Wójcik

Łatwo nie było, ale powiększyły przewagę. To już dwunaste zwycięstwo

Dwunaste zwycięstwo odniosły piłkarki AP Kotwica Kołobrzeg i są nadal liderkami grupy kujawsko-pomorskiej. Fot. Jacek Wójcik Dwunaste zwycięstwo odniosły piłkarki AP Kotwica Kołobrzeg i są nadal liderkami grupy kujawsko-pomorskiej.
Jacek Wójcik

Dwunaste zwycięstwo odniosły piłkarki AP Kotwica Kołobrzeg i są nadal liderkami grupy kujawsko-pomorskiej.

W 15. kolejce podopieczne Łukasza Krymowskiego pokonały ostatni w tabeli zespół Biało-Zielonych Gdańsk. Wygrana nie przyszła łatwo. Do przerwy było 0:0, a na trafienie Kornelii Bińczyk przyjezdne odpowiedziały już po 10. min, golem po kontrataku. Chwilę po tym Klaudia Zaklika ratowała swój zespół po dobrym uderzeniu z wolnego.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jacek Wójcik

W dziale sportowym Głosu Koszalińskiego pracuję od prawie 30. lat. Od ponad dziesięciu także z aparatem fotograficznym w ręku. 


 


Sport w wydaniu lokalnym to bez cienia wątpliwości jedna z moich pasji. Nie tylko te najpopularniejsze dyscypliny, jak piłka nożna czy koszykówka. Lekkoatletyka, kolarstwo, snooker - to dyscypliny które mogą oglądać godzinami. 


 


Wolny czas lubię spędzić z książką (szerokie spektrum - historyczne, fantastyka, biografie, kryminał też), przy ciekawym filmie/serialu albo w wirtualnym świecie gier komputerowych. Muzyka - elektroniczna (na czele z nieodżałowanym Vangelisem), filmowa (z równie nieodżałowanym Ennio Morricone), rock (tak do końca lat 80.). Urlop najlepiej w miejscu, w którym nigdy wcześniej nie byłem  

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.