Jakub Roszkowski

Lato nad morzem. Drugie z rzędu z paskudną pogodą

Nie ma wątpliwości, że czerwiec i lipiec 2017 roku, jeśli chodzi o pogodę w regionie koszalińskim, były fatalne. Deszczowe albo co najwyżej pochmurne Fot. Jerzy Szych Nie ma wątpliwości, że czerwiec i lipiec 2017 roku, jeśli chodzi o pogodę w regionie koszalińskim, były fatalne. Deszczowe albo co najwyżej pochmurne i chłodne dni, przegoniły wczasowiczów znad morza. Podobnie było na pojezierzach. I choć sierpień był już słoneczny, niewielu do nas wróciło
Jakub Roszkowski

Sprawa jest oczywista: brzydka pogoda przepędziła z naszego regionu wczasowiczów. Najgorsze, że to był już drugi taki rok, a właściwie drugie takie lato z rzędu, z paskudną pogodą.

W artykule przeczytasz o:

- czy da się przewidzieć, jakie będzie kolejne lato

- jaka będzie zima

- co było przyczyną takiej pogody

- podsumowanie letnich miesięcy

- jak wyglądało lato w naszym regionie w 2016 roku

Pozostało jeszcze 96% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.