Marzena Sutryk

KUKIZ’15 ma swojego kandydata na prezydenta Koszalina - wystartuje poseł Stefan Romecki

Stefana Romeckiego (drugi z lewej) prezentował Stanisław Tyszka Fot. Radek Koleśnik Stefana Romeckiego (drugi z lewej) prezentował Stanisław Tyszka
Marzena Sutryk

Do Koszalina przyjechał w czwartek Stanisław Tyszka, poseł i wicemarszałek Sejmu. Przedstawił kandydata KUKIZ’15 na prezydenta miasta. Niespodzianki nie było. Tak jak można było przewidzieć - wystartuje Stefan Romecki, koszaliński poseł KUKIZ’15.

- Staramy się przedstawić rzeczywistą alternatywę wobec układu PO - PiS, który za pieniądze podatników robi ludziom wodę z mózgu, tak naprawdę niewiele się między sobą różniąc - mówił Stanisław Tyszka. - My stawiamy na trzy filary: to kwestia jawności i przejrzystości funkcjonowania samorządów - obywatele mają prawo wiedzieć, na co wydawana jest każda ich złotówka, kto i na jakich zasadach został zatrudniony.

Pozostało jeszcze 63% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.