Joanna Krężelewska

Koszaliński kabareton na żywo z hali sportowej

O szczegółach Festiwalu Kabaretu opowiedzieli Leszek Malinowski, Piotr Jedliński i Łukasz Bednarek. - Hala uzupełnia ofertę kulturalno-rozrywkową miasta Fot. Radek Koleśnik O szczegółach Festiwalu Kabaretu opowiedzieli Leszek Malinowski, Piotr Jedliński i Łukasz Bednarek. - Hala uzupełnia ofertę kulturalno-rozrywkową miasta - podkreślił dyrektor obiektu
Joanna Krężelewska

- Przez remont amfiteatru nad Festiwalem Kabaretu zawisły czarne chmury - powiedział organizator imprezy Leszek Malinowski z Kabaretu Koń Polski. Najpewniej dobry humor je rozgonił - impreza odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej.

Obawy spowodowane były decyzją o zamknięciu amfiteatru, który przez 23 lata był gospodarzem Festiwalu Kabaretu Koszalin i którego „piękna, klimatyzowana sala”, jak określił Piotr Bałtroczyk, niemal wrosła w logo imprezy. Obiekt został zamknięty z powodu złego stanu technicznego. Jego doraźna poprawa mijałaby się z celem, bowiem jeszcze w tym roku ma się rozpocząć remont, a precyzyjniej - gruntowna przebudowa amfiteatru.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.