Marzena Sutryk

Koszalin ogłosił przetarg na najdroższą inwestycję. Powstanie droga czteropasmowa, niczym autostrada

Prace na placu budowy obwodnicy S6 Koszalin - Sianów - jak widać - trwają, ale wciąż nie wiadomo, kiedy się zakończą Fot. Radek Koleśnik Prace na placu budowy obwodnicy S6 Koszalin - Sianów - jak widać - trwają, ale wciąż nie wiadomo, kiedy się zakończą
Marzena Sutryk

Chętni już się mogą zgłaszać. Koszaliński ratusz ogłosił wczoraj przetarg na przebudowę ul. Władysława IV, która ma połączyć północną część miasta z S6 i obwodnicą Koszalin - Sianów. To będzie gigantyczna inwestycja.

O jej skali świadczy szacowany koszt - przyjmuje się, że kompleksowa przebudowa ul. Władysława IV wyniesie 40 mln złotych (jeśli nie więcej, mając na uwadze obecne „szaleństwo cenowe” na rynku budowlanym). 40 milionów to tyle, ile zaplanowano łącznie na inwestycje drogowe w Koszalinie w przyszłym roku.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.