Koszalin - Mediolan. Studentka wzornictwa na światowej wystawie

Czytaj dalej
Fot. Radek Koleśnik
Marzena Sutryk

Koszalin - Mediolan. Studentka wzornictwa na światowej wystawie

Marzena Sutryk

Hanna Kowalska, studentka Wzornictwa na Politechnice Koszalińskiej, jako jedyna z Polski zaprezentowała swoje prace na światowej wystawie biżuterii w Mediolanie.

Wystawa Artistar Jewels 2019 w Palazzo Bovaro odbyła się w dniach 19-24 lutego i towarzyszyła słynnemu Tygodniowi Mody w Mediolanie. - Bardzo mi zależało, aby tam być, bo wiem, że jeżeli człowiek chce się wybić w tej branży, to musi szukać sposobu, aby zaistnieć. To była moja szansa i myślę, że w dobry sposób z niej skorzystałam. Pomogła mi w tym moja uczelnia - Politechnika Koszalińska. Bez pomocy uczelni mój udział w tak prestiżowym wydarzeniu nie byłby możliwy - mówi Hanna.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.