Joanna Krężelewska

Koszalin kulturą stoi. Tylko... nie w czasie wakacji. Nie będzie kulinarnej Ulicy Smaków, ani Festiwalu Pełnia Życia

Koszalin kulturą stoi. Tylko... nie w czasie wakacji. Nie będzie kulinarnej Ulicy Smaków, ani Festiwalu Pełnia Życia Fot. Radek Koleśnik
Joanna Krężelewska

Trzy seanse kina plenerowego, koncert Sarsy organizowany wspólnie z browarem, koncerty organowe w kościele, „Kamerynki” przed ratuszem, kabareton w hali sportowej i prezentacje pieśni patriotycznej - oto najważniejsze punkty kulturalno - rozrywkowej oferty na wakacje w Koszalinie. Czy jest godna marki „Centrum Pomorza”?

Program artystycznego lata w Koszalinie jest w tym roku dość ubogi. 21 lipca rozpocznie się cykl koncertów kameralnych na Rynku Staromiejskim. Wystąpią m.in. Identyczni, Babsztyl, Triada. Muzyki organowej co piątek można posłuchać w kościele Ojców Franciszkanów - to płatne koncerty w ramach Festiwalu Organowego.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.