Marzena Sutryk

Koszalin: 45. umowa szkolna - szansa na zatrudnienie

Umowę podpisała dyrektorka CKU Renata Buss (druga od prawej) oraz przedstawiciele Grupy Homanit Holding Fot. Radosław Brzostek Umowę podpisała dyrektorka CKU Renata Buss (druga od prawej) oraz przedstawiciele Grupy Homanit Holding
Marzena Sutryk

Przedstawiciele Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koszalinie oraz trzech firm Grupy Homanit Holding - Homanit Polska Sp. z o.o. Sp.k., Homatech Polska Sp. z o.o., Homatrans Sp. z o.o. - podpisali w Koszalinie umowę o współpracy.

I jak zapewnili - to nie ma być jedynie porozumienie na papierze. Ono zaprocentuje, i to już niedługo.

- To 45. umowa zawarta między koszalińską szkołą a firmą, a 9. umowa CKU - mówił prezydent Koszalina Piotr Jedliński (w sprawach współpracy pośredniczy Pełnomocnik Prezydenta ds. Inwestorów Kluczowych).

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.