Rajmund Wełnic

Koniec sprawy dyrektora I LO w Szczecinku. RIO umorzyła postępowanie

Jerzy Kania, jeszcze jako dyrektor I LO i radny. W tych wyborach co prawda mandatu od razu nie zdobył, ale wejdzie do Rady Miasta, bo miejsce zwolni Fot. Rajmund Wełnic Jerzy Kania, jeszcze jako dyrektor I LO i radny. W tych wyborach co prawda mandatu od razu nie zdobył, ale wejdzie do Rady Miasta, bo miejsce zwolni Daniel Rak, który został burmistrzem
Rajmund Wełnic

Regionalna Izba Obrachunkowa umorzyła postępowanie wobec Jerzego Kani, byłego już dyrektora I LO w Szczecinku, obwinianego przez starostwo o naruszenie dyscypliny finansowej.

Władze powiatu naruszenie dyscypliny finansów publicznych przez dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego Jerzego Kanię zgłosiły do rzecznika finansów publicznych w RIO. Chodziło o to, iż w minionych latach dyrektor dużego ogólniaka wypłacił nauczycielom dodatki motywacyjne ponad pulę 5 proc. budżetu na płace, przeznaczoną na ten cel.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.