Rajmund Wełnic

Koniec ślizgawki na kamiennym bruku. W Śmiadowie rusza remont DK20

Mapa objazdu na DK20 - ciężarówki przez najbliższe pół roku będą musiały jeździć przez Borne Sulinowo, kierowcy aut osobowych - o ile nie chcą stać na Fot. GDDKiA Mapa objazdu na DK20 - ciężarówki przez najbliższe pół roku będą musiały jeździć przez Borne Sulinowo, kierowcy aut osobowych - o ile nie chcą stać na wahadle - także powinni tędy jeździć
Rajmund Wełnic

Objazd dla ciężarówek przez Borne Sulinowo i ruch wahadłowy dla osobówek na drodze krajowej nr 20. Wszystko przez remont trasy w Śmiadowie. O przygotowaniach do tej oczekiwanej od dawna inwestycji już pisaliśmy, teraz rozpoczynają się prace zasadnicze, które niestety oznaczają spore utrudnienia na DK 20 w Śmiadowie (gmina Borne Sulinowo).

- Od minionej środy obowiązuje objazd dla samochodów ciężarowych o masie powyżej 3,5 ton drogą przez Borne Sulinowo - informuje Mateusz Grzeszczuk, rzecznik Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Szczecinie.

Drogowcy zalecają objazd

Jadąc od strony Szczecinka trzeba skręcić w Krągach, od strony Czaplinka objazd zaczyna się w Łubowie.

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.