Krzysztof Marczyk

Koniec jesieni szczęśliwy dla wszystkich

Koniec jesieni szczęśliwy dla wszystkich      Fot. arch
Krzysztof Marczyk

Ten sezon w klasie okręgowej jest wyjątkowo osobliwy. Przez wchodzącą od sezonu 2019/20 reformę rozgrywek w klasach okręgowych i regionalnych spadki nie są przewidziane. To oznacza, że jeśli już należy spodziewać się emocji, to tylko tylko na szczytach tabeli, gdzie toczy się walka o awans na wyższy szczebel.

Drużyny, które byłyby zagrożone degradacją, spokojnie rozgrywają kolejne spotkania, niespecjalnie przejmując się tym, że brakuje regularnych treningów (Olimp Złocieniec, Saturn Mielno, czy Calisia Kalisz Pomorski), albo mając problemy kadrowe (Mechanik Bobolice, Spójnia Świdwin w meczach wyjazdowych).

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Krzysztof Marczyk

W Głosie Koszalińskim pracuję od 2012 roku, najpierw na stanowisku dziennikarza sportowego. Teraz zajmuję się głównie edukacją, ekologią, inwestycjami oraz różnego rodzaju interwencjami i sygnałami od czytelników.


W wolnym czasie słucham muzyki filmowej i elektronicznej z lat 80. (w stylu Vangelisa, czy Tangerine Dream) pochłaniam książki, głównie polityczno-ekonomiczne, ale reportaże i biografie też lubią wpadać w moje ręce. Fascynuje mnie również ogrom kosmosu. Pod jednym warunkiem - jeśli dzieci pozwolą. Dzięki nim najwięcej czasu spędzam teraz w piaskownicach, na huśtawkach i wśród zabawek. Lubię dżem na każdej potrawie oraz pizzę z ananasem.  

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.