Joanna Boroń

Komunikacja zastępcza PKP w regionie. Rzecz o chaosie

PKP niestety często są tematem telefonów i listów od naszych czytelników. Żalicie się na godziny połączeń, na standard usług, spóźnienia i informacyjny Fot. Radosław Brzostek PKP niestety często są tematem telefonów i listów od naszych czytelników. Żalicie się na godziny połączeń, na standard usług, spóźnienia i informacyjny chaos
Joanna Boroń

Trwa remont torowiska na trasie Koszalin - Sławno. Dla pasażerów oznacza to przymusowe przesiadki do komunikacji zastępczej. Na organizację tego zastępczego transportu żalą sie czytelnicy.

- Na stacji Skibno wymieniane są rozjazdy. Z tego powodu na odcinku Wiekowo - Skibno - Koszalin wprowadzona została zastępcza komunikacja autobusowa. Zbigniew Wolny z zespołu prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe SA: -Pasażerowie jadący na trasie Koszalin-Sławno pociągami PKP Intercity/TLK muszą się przesiadać w Koszalinie i Sławnie do autobusów, które są podstawione przy dworcach. Z kolei osoby jadące pociągami Regio przesiadają się w Wiekowie na zastępczą komunikację autobusową.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Boroń

Od 2000 roku, w którym zrobiłam dyplom na wydziale prawa poznańskiego uniwersytetu, pracuję w naszych lokalnych mediach - Głosie Koszalińskim oraz jego portalach internetowych, które swoim zasięgiem obejmują teren dawnego województwa koszalińskiego.


Zajmuję się zdrowiem i szeroko rozumianym stylem życia – w tym też kulinariami, które również prywatnie są moją pasją – mam niezłą kolekcję kulinarnych książek, które nie są jedynie ozdobą półek, ale inspiracją do kulinarnych eksperymentów.


Prócz tego w swojej pracy zajmuje się tematami społecznymi, bardzo często zainspirowanymi sygnałami naszych czytelników i internatów. 


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.