Iwona Marciniak

Kołobrzeska Miejska Energetyka Cieplna zainwestiowała w remont

Prezydent Kołobrzegu Janusz Gromek i Jarosław Kozerawski, zastępca kierownika działu produkcji Miejskiej Energetyki Cieplnej przy jednym ze zmodernizowanych Prezydent Kołobrzegu Janusz Gromek i Jarosław Kozerawski, zastępca kierownika działu produkcji Miejskiej Energetyki Cieplnej przy jednym ze zmodernizowanych kotłów
Iwona Marciniak

Kołobrzeska Miejska Energetyka Cieplna zainwestiowała w remont i modernizację dwóch wielkich kotłów miałowych, pamiętajacych lata 70-te. Ich moc skoczyła z 10 do ok. 13-14 megawatów. Dzieki temu mniej zanieczyszczą środowisko

Na teren miejskiej spółki prezes Andrzej Olichiwiruk zaprosił dziennikarzy, bo jak podkreślał, taką inwestycją warto się pochwalić: - Kilka miesięcy temu w tej hali został uruchomiony 12-mega-watowy kocioł gazowy - przypominał. - Już wtedy trwały prace przy remoncie i modernizacji tych dwóch pieców miałowych, pamiętających jeszcze lata 70-te ubiegłego wieku, gdy powstawała kołobrzeska ciepłownia.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.