Iwona Marciniak

Kołobrzeg: Wymiana pojemników na odpady trwa, mogą pojawiać się problemy

Przed kołobrzeskimi wiatami nadal stoją dublujące się pojemniki na odpady. ATF powoli odbiera swoje Fot. Iwona Marciniak Przed kołobrzeskimi wiatami nadal stoją dublujące się pojemniki na odpady. ATF powoli odbiera swoje
Iwona Marciniak

W Kołobrzegu trwa proces przejmowania obowiązków firmy ATF z Mirosławca przez kołobrzeską zieleń miejską. Zamieszanie z pojemnikami może trochę potrwać. Prezydent i prezes Miejskiego Zakładu Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska, przepraszają.

- Mamy okres przejściowy. ATF odbiera swoje pojemniki, my swoje dostawiamy - mówi Zenon Malinowski, prezes MZZDiOŚ. - Przez ten, mam nadzieję, że krótki okres, będzie pewne zamieszanie, za które chciałbym państwa przeprosić. Nasze czarne pojemniki zostały już dostarczone, żółte w większości też i mam nadzieję, że do końca tygodnia uporamy się z pojemnikami brązowymi, czy też na początek zamiennie zielonymi.

Pozostało jeszcze 62% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.